خانه / پرسشنامه استاندارد / دانلود پرسشنامه حل مساله هپنر

دانلود پرسشنامه حل مساله هپنر

پرسشنامه حل مساله هپنر و کراسکوف (۱۹۸۷) شامل یک رشته پاسخ‌های رفتاری، شناختی و عاطفی می باشد که به منظور سازگاری با چالش‌های دروی و بیرونی را ابزار گردیده اند. هپنر(۱۹۸۸) وجود سه ساختار را در فرآیند حل مساله مطرح ساخته است عبارتند از: احساس کفایت در حل مساله کنترل شخصی بر هیجآن‌ها و رفتارها و سبک‌های گرایشی – اجتنابی. در این زمینه نیز شواهد پژوهشی و نظری گوناگونی درباره متغییرهای فراشناختی به ویژه ارزیابی خود به عنوان یک متغییر موثر در حل مساله ارائه گردیده است.

پرسشنامه حل مساله توسط هپنر و کراسکوف(۱۹۸۲) برای سنجش درک پاسخ دهنده از رفتارهای حل مساله شان ۳۵ ماده دارد که برای اندازه گیری چگونگی واکنش افراد به مسائل روزانه شان طراحی و تهیه شده است.

پرسشنامه حل مساله هپنر برمبنای چرخش تحلیل عاملی دارای ۳ زیر مقیاس مجزا است:

اعتماد به حل مسائل PSC با ۱۱ عبارت، سبک گرایش – اجتناب AA با ۱۶ عبارت، کنترل شخصی PC با ۵ عبارت.

همیار پروژه اقدام به جمع آوری و ترجمه انواع پرسشنامه های استاندارد کرده است. شما می توانید با دانلود این پرسشنامه های استاندارد، پژوهش خود را با کیفیت و قابلیت اتکا بالا انجام دهید. پرسشنامه های ارائه شده در سایت همیار پروژه به صورت فایل ورد (word) می باشند و قابلیت ویرایش دارند.

توجه مهم: خرید از همیارپروژه کاملا امن و مطمئن انجام می شود . تمامی فایل های دریافتی از سایت تضمین شده می باشد. همیار پروژه متصل به درگاه شاپرک بانک مرکزی است و پرداخت با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب امکانپذیر است.

همچنین ببینید

پرسشنامه

دانلود پرسشنامه نیمرخ سازمان یادگیرنده

       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *