خانه / خرید کتاب و مقاله

خرید کتاب و مقاله

امروزه اهمیت داشتن مقالات ISI در رزومه افراد امری پر واضح می باشد چرا که مقاله ISI به دلیل بالا بودن سطح دانش تخصصی یک نقطه پر رنگ در رزومه می باشد. از طرفی گاهی انجام مقاله ISI و یا ISC نیاز به مهارت ها و مشاوره های خاص دارد، بنابراین مرکز انجام مقاله ISI و مقاله ISC ارشد یاران شریف می تواند به بهترین نحو ممکن شما را را یاری نماید و با اطمینان خاطر و با بهره گیری از کادری مجرب از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های برتر، رزومه شما را تقویت نماید.

انجام مقاله ISI در رشته های زیر با گرایش های مختلف
مرکز انجام مقاله ISI ارشد یاران شریف آماده همکاری در زمینه نگارش و چاپ مقاله های ISI در رشته های زیر می باشد:

انجام مقاله ISI در رشته های فنی و مهندسی
انجام مقاله ISI مهندسی کامپیوتر
انجام مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات
انجام مقاله ISI مهندسی برق
انجام مقاله ISI مهندسی عمران
انجام مقاله ISI مهندسی معماری
انجام مقاله ISI مهندسی کشاورزی
انجام مقاله ISI مهندسی صنایع
انجام مقاله ISI مهندسی مواد
انجام مقاله ISI مهندسی مکانیک

انجام مقاله ISI در رشته های علوم انسانی
انجام مقاله ISI مدیریت (همه گرایش ها)
انجام مقاله ISI کارآفرینی
انجام مقاله ISI مدیریت آموزشی
انجام مقاله ISI حسابداری
انجام مقاله ISI اقتصاد
انجام مقاله ISI روانشناسی
انجام مقاله ISI مشاوره
انجام مقاله ISI علوم تربیتی
انجام مقاله ISI زبان انگلیسی
انجام مقاله ISI کتابداری
انجام مقاله ISI تربیت بدنی
انجام مقاله ISI حقوق
انجام مقاله ISI جامعه شناسی

انجام مقاله ISI در رشته های علوم پایه
انجام مقاله ISI ریاضی و فیزیک
انجام مقاله ISI زمین شناسی و زیست شناسی
انجام مقاله ISI شیمی
انجام مقاله ISI آمار
انجام مقاله ISI علوم کامپیوتر

انجام مقاله ISI پزشکی و دندانپزشکی
انجام مقاله ISI و انجام مقاله ISC

مراحل نگارش مقاله ISI
مرکز انجام مقاله ISI ارشد یاران شریف برای چاپ مقالات ISI گام های زیر را بر می دارد و شما در تمامی مراحل با انجام دهنده مقاله ISI به طور مستقیم و بدون واسطه در ارتباط خواهید بود:

۱- انتخاب موضوع: این مرحله مهمترین بخش مقاله ISI است چرا که داشتن موضوعی بدیع و نو در چاپ مقاله ISI در مجلات معتبر بسیار حائز اهمیت است. هر چه قدر موضوع جذاب تر باشد مقاله ای با ارزشمند تر به دست خواهد آمد که البته امکانات و منابع مورد نیاز موضوع مقاله نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

۲- گردآوری منابع علمی و داده‌ها: در این مرحله پژوهشگران ما با استفاده از مقالات معتبر ISI و مرتبط چاپ شده و همچنین تحقیقات میدانی به گردآوری داده ها و پیشینه پژوهش مورد نیاز برای انجام مقاله می پردازند تا پژوهش به سطحی از پختگی برسد.

۳- شروع نگارش مقاله: پس از جمع آوری محتوای مورد نیاز اکنون زمان آن است تا پژوهشگر با نظر دانشجو شروع به نگارش مقاله ISI نماید. نهایتا خروجی این مرحله متن کامل مقاله ISI خواهد بود که البته نیازمند اصلاحات می باشد.

۴- اصلاحات نهایی مقاله: پس از اتمام فرایند نگارش مقاله ISI برای دانشجو ارسال می گردد تا با نظر اساتید دانشجو و نیز خود دانشجو اصلاحات مورد نیاز انجام گردد.

۵- ارسال برای ترجمه و چاپ در مجله: پس از نگارش مقاله و رفع اصلاحات مربوطه، مقاله برای مترجم ارسال می‌گردد. بدون شک داشتن متنی روان و معتبر در چاپ مقاله ISI بسیار حائز اهمیت است، موضوعی که بدون شک مرکز انجام مقاله ارشد یاران شریف آن را تضمین می کند. پس از ترجمه و تائید نهایی مقاله ISI برای مجلات معتبری که از قبل تائیدی آنها از طرف دانشجو اعلام گردیده است ارسال می گردد.

استخراج مقاله از پایان نامه
پس از نگارش و انجام پایان نامه بدون شک می توانید جهت تقویت رزومه تحصیلی خود به استخراج مقاله از پایان نامه خود فکر کنید تا در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسند. مرکز انجام مقاله ارشد یاران شریف با سابقه درخشان در این زمینه می تواند کمک حال شما باشد و چاپ مقالات شما را در مجلات معتبر داخلی و بین المللی تضمین نماید.