ویرایش پایان نامه

ویرایش پایان نامه یکی از فرآیندهای مهم و حیاتی در تحویل پایان نامه نگارش شده به اساتید و داوران دفاع می باشد. اگر دانشجوی دوره‌های تحصیلات تکمیلی باشید، مسلماً بخش مهمی از کار شما در دانشگاه را نگارش پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری تشکیل می‌دهد. سند مهمی که به عنوان ماحصل دانش یک فارغ‌التحصیل پس از طی چندین ترم تحصیلی در دانشگاه است. علاوه بر محتوای علمی ارائه شده در پایان‌نامه، آراستگی ظاهری و روانی متن نوشته شده، از اهمیت به سزای برخوردار است و در این خصوص معمولاً دستورالعمل‌هایی ارائه می‌شود که لازم‌الاجرا است. دستورالعمل چیدمان مطالب پایان‌نامه در هر دانشگاهی متفاوت بوده و باید قبل از این کار حتماً به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و آن را در اختیار داشت . البته این تفاوت‌ها جزئی بوده ولی در هر صورت باید کلیه قواعد تصریح شده، رعایت گردند.

وب سایت همیار پروژه در زمینه ویرایش پایان‌نامه در خدمت شما خواهد بود. پس از آنکه محتوای رساله خود را آماده کردید، می‌توانید از خدمات تخصصی ویرایش پایان نامه وب سایت همیار پروژه  به منظور چیدمان اصولی و ویراستاری تخصصی پایان نامه خود بهره‌مند گردید. در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید علاوه بر خدمات ویراستاری پایان‌نامه از خدمات مربوط به ویراستاری تخصصی محتوای پایان‌نامه خود نیز استفاده کرده و با ویرایش‌های مختلف زبانی، فنی و علمی لازم که توسط متخصصین توانمند ما صورت می‌گیرد تمامی ایرادات نگارشی و علمی پایان نامه خود را برطرف نمایید. همچنین وب سایت همیار پروژه  امکان ویرایش آنلاین پایان نامه را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران گرامی قرار داده است که از طریق فرم زیر می توانند اقدام به ثبت سفارش ویرایش پایان نامه خود کنند.

[one_half][gravityform id=”2″ title=”true” description=”true” ajax=”true”][/one_half][one_half_last]ویرایش-پایان-نامه[/one_half_last]