شیوه نامه نگارش پایان نامه

شیوه ویرایش پایان نامه | ویرایش پایان نامه | پروپوزال

شیوه نامه نگارش پایان نامه یکی از مواردی است که دانشجویان دانشگاه های محتلف، جهت ویرایش نیازمند دریافت آن هستند و در بسیار اوقات به راحتی موفق به پیدا کردن شیوه نامه دانشگاه خود نمی شوند.

همیارپروژه در پی درخواست های مکرر دانشجویان، اقدام به ارائه برخی از شیوه نامه های نگارش پایان نامه نموده است. با توجه به آنکه شیوه نامه های دانشگاه برای انجام صحافی و صفحه آرایی پایان نامه در دانشگاه ها متفاوت بوده و هر دانشگاه برای صحافی و صفحه آرایی پایان نامه، شیوه نامه مختص خود را دارد. همیارپروژه برخی از شیوه نامه ها را جهت تسریع در امور صفحه آرایی پایان نامه ارائه نموده است. لازم به توضیح است که صفحه آرایی پایان نامه می بایست بر اساس شیوه نامه آن دانشگاه انجام شود و اگر کلیه نکات مربوط به آن رعایت نشود ممکن است مورد تایید بخش پژوهش و کتابخانه دانشگاه قرار نگرفته و موجب اتلاف وقت، هزینه و انرژی گردد. در زیر می توانید شیوه نامه صفحه آرایی پایان نامه دانشگاه های مختلف کشور را ملاحظ، جستجو و دانلود فرمایید.

توجه : شیوه نامه نگارش باید مطابق روش مورد تأیید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه و بر اساس فرمت ارائه شده باشد. رعایت قواعد و مشخصات تصریح شده در این شیوه‌نامه الزامی است.