سفارش مقالات از سایت های پژوهشی

در هر کار پژوهشی، پژوهشگر می‌تواند از چند مقاله و چند پایان نامه استفاده کند. اما دراین‌بین یک یا دو مقاله بیس وجود دارد که در فرآیند نگارش پایان نامه، بیشترین کمک را به پژوهشگر می‌کند. منظور از مقاله بیس مقاله‌ای است که محقق در پژوهش خود (چه نوشتن پایان نامه و چه نوشتن مقاله) از آن بیشترین استفاده را می کند. پیدا کردن این مقاله بیس و دانلود آن، کمی مشکل و زمان بر است. در این بخش همیار پروژه امکان سفارش دانلود مقاله از تمامی سایت های پژوهشی را برای شما فراهم کرده است.

مقاله بیس

چگونگی انتخاب مقاله بیس از اهمیت زیادی برخوردار است. مقالات فارسی به دلیل تکراری بودن، نمی توانند به عنوان مقاله بیس انتخاب شوند، پس مقالات بیس حتما باید انگلیسی  باشند.

خصوصیات مقاله بیس

باید مقاله ای را به عنوان مقاله بیس خود انتخاب کنید که دارای مدل مفهومی یا مدل پژوهشی باشد و باید خصوصیاتی داشته باشد که از طریق آن محقق بتواند به راحتی کارهای و روشهای تحقیقاتی محقق قبلی را که در یک جامعه آماری بوده در جامعه آماری جدید اجرا نماید. مقاله بیس باید حتما دارای مدل پژوهشی و فرضیه باشد تا با مطالعه آن بتوان به جزییات کار انجام شده پی برد وفرضیه ها دربخش ادبیات تحقیق مورد بحث قرارگرفته باشند. اکثر اساتید تاکید دارند که تاریخ انتشار مقاله قدیمی نباشد، پس مقاله بیس باید جدید باشد. گاهی اوقات در ضمایم مقالات بیس محقق پرسشنامه خود را قرار داده که در این صورت شما علاوه بر اینکه مدل تحقیق خود را دارید پرسشنامه استاندارد را نیز خواهید داشت.البته تعداد مقالاتی که دارای پرسشنامه هستند بسیار کم است.

مقاله | سفارش مقاله | مقاله بیس | مقاله فارسی | ترجمه مقاله | مقاله انگلیسی | همیار پروژه

سایت همیار پروژه انواع مقالات فارسی، انگلیسی و همینطور مقالات با ترجمه فارسی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد. اگرشما به دنبال مقاله بیس همراه با مدل هستید می توانید لینک مقالات مورد نظر در سایت های معتبر مانند ، ساینس دایرکت  (Science Direct) که مد نظرتان است و به آن ها دسترسی ندارید را برای ما ارسال کنید تا برایتان دانلود کنیم. همچنین شما می توانید به همراه دانلود مقاله مورد نظرتان، ترجمه آن را در سایت همیار پروژه ثبت سفارش کنید.

همچنین در این بخش تعدادی مقاله برای دانلود قرار دادیم که همگی مقالات ISI بوده و دارای مدل پژوهش می باشند و تاریخ انتشار آنان جدید است.

 

 

 

[payirpaiddownloads id=”1″]